Zavřít reklamu
iWant

Živě: český přepis Apple Special Event

iWant

Už dnes večer v 19:00 našeho času se otevřou brány divadla Steva Jobse, ve kterém se uskuteční dlouho očekávaný Apple Special Event. Na konferenci by měl Apple představit řadu nových produktů, včetně trojice iPhonů, čtvrté série Apple Watch, iPadu Pro s Face ID a dalších novinek.

Jako každoročně, i letošní keynote bude možné sledovat sledovat skrze Apple TV, Safari na iOS či macOS nebo prohlížeč Microsoft Edge na Windows 10. Nově je také k dispozici stream na Twitteru. Podrobnější informací o tom, jak dnešní událost sledovat na jednotlivých platformách, jsme sepsali v následujícím článku:

Na Jablíčkáři jsme si pro naše čtenáře přichystali český přepis, kde vás budeme informovat o všem důležitém, co Apple představí. Živý přepis na Jablíčkáři startuje v 18:50 přímo v tomto článku níže. Ještě během keynote a po jejím skončení se můžete těšit také na články o nových produktech.

Podle dosavadních informací nám dnes Apple představí levnější 6,1″ LCD iPhone, iPhone Xs a iPhone Xs Plus. Těšit se můžeme také na Apple Watch Series 4 a nový iPad Pro s Face ID. Ukázat by se taktéž mohla druhá generace sluchátek AirPods či levnější MacBook s Touch ID. Mimo jiné se očekává i oznámení zahájení prodeje podložky AirPower a s určitostí můžeme počítat s vydáním Golden Master verzí iOS 12, macOS Mojave, watchOS 5 a tvOS 12.

Živý přepis keynote: