Zavřít reklamu

Název vývojářského studia Giants Software vám možná nic neřekne. Přesto ho důvěrně zná nezanedbatelná menšina hráčů. Jde totiž o tvůrce populární série Farming Simulator, která z na první pohled velmi nezajímavé činnosti činí relaxační a hlavně návykovou záležitost, přičemž se ji to tak daří již od roku 2008. Na nové plnohodnotné pokračování si fanoušci museli nyní počkat tři roky. Vyplatilo se jejich dlouhé čekání?

Farming Simulator 22 přináší tu samou, léty ověřenou hratelnostní formuli. O vaše políčka můžete pečovat na jedné ze tří map, kdy se z minulých her vrací mapa Erlengrat společně s dvěma zcela novými. Hra nabízí obrovské množství různých plodin a s nimi i spoustu limitací, jež musíte následovat, aby vaše sklizeň byla úspěšná. Práci vám tentokrát budou ztěžovat střídající se roční období. Plody vaší práce můžete ale nově i vsadit do nových výrobních řetězců. Sklizená cukrová řepa tak může posloužit k výrobě čokolády, soukromý lesík pak zajistí dost dřeva k výrobě různých druhů nábytku. Farmařit můžete samozřejmě i v multiplayeru, nově vás ale už hra neomezuje tím, že by všichni hráči museli hrát na stejné platformě.

Farming Simulator 22 představuje pro sérii změnu i v jiném než herním smyslu. Jde o první díl série, který si vývojáři z Giants Software distribuují sami po sérii neshod s původním vydavatelem z Focus Home Interactive. Pokud si tak chcete vyzkoušet nejmoderější verzi virtuálního farmaření, vězte, že samotní vývojáři uvidí větší podíl vašich peněz než obvykle.

  • Vývojář: Giants Software
  • Čeština: 39,99 euro
  • Platforma,: macOS, Windows, Playstation 5, Xbox Series X|S, Playstation 4, Xbox One
  • Minimální požadavky na macOS: macOS 10.14 nebo novější, procesor Intel Core i5-3330 nebo AMD FX-8320 nebo lepší, 8 GB operační paměti, grafická karta GeForce GTX 660, AMD Radeon R7 265 nebo lepší, 35 GB volného místa na disku

 Hru Farming Simulator 22 můžete zakoupit zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více