Zavřít reklamu

Paste

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovují základní možnosti, které Mac nabízí ohledně kopírování a vkládání obsahu, můžete si na pomoc přivolat povedenou aplikaci s názvem Paste. Aplikace Paste představuje nový způsob uchovávání, vyhledávání a organizování všeho, co potřebujete. Tato aplikace sleduje vše, co jste kdy zkopírovali, a umožňuje vám zobrazit a použít historii schránky, kdykoli ji potřebujete. Bude sledovat text, obrázky, odkazy, soubory a další.

Aplikaci Paste stáhnete zde.

HazeOver

Příliš mnoho oken na správu? Velký displej? Nebo se občas ztrácíte ve více monitorech? Aplikace HazeOver je tu pro vás. Tento užitečný nástroj pomůže vašemu soustředění a produktivitě tak, že automaticky zvýrazní přední okno zatímco rozostří pozadí všech ostatních oken. HazeOver automaticky zvýrazní aktivní okno nebo aplikaci, když přepínáte okna. Méně důležité věci jemně zmizí v pozadí, což pomůže zvýšit vaši produktivitu. Můžete si sami nastavit intenzitu a rychlost rozostřování podle svých představ. Ať už se jedná o jemné ztmavení, nenáročnou nápovědu k soustředění se na pracovní postup. Nebo silné tmavé pozadí pro naprosté věnování se aktuálnímu úkolu.

Aplikaci HazeOver stáhnete zde.

FocusList
FocusList je aplikace pro zvýšení produktivity, která vám pomůže udělat více hluboké práce. Naplánujte si den pomocí časových schránek, soustřeďte se pomocí techniky Pomodoro a sledujte svůj čas pomocí pokročilých statistik. FocusList vám umožní sepsat si vše podstatné pro daný den, rozdělit náročnější úkoly do snazších úseků nebo třeba zadávat odhad času, který vám jednotlivé úkoly zaberou.

Aplikaci FocusList stáhnete zde.

Superkey

Superkey je bezplatná aplikace pro macOS, která radikálně mění způsob, jakým používáte klávesnici. Při správném nastavení a přizpůsobení můžete díky Superkey efektivně ovládat celou řadu procesů na vašem Macu pouze s použitím klávesnice. Může se jednat třeba o spouštění aplikací, vyhledávání, provádění vybraných akcí, automatizace s makry a spoustu dalšího.

Aplikaci Superkey stáhnete zde.

Enboard

Chcete něco nakreslit? Chcete si napsat nějaké poznámky? Obojí s přehledem zvládne EnBoard – virtuální tabule pro váš Mac. EnBoard je aplikace, která se snadno používá, je praktická a velmi užitečný pro každodenní práci, výuku, studium, vysvětlování, dálkové studium atd. EnBoard je ideální pro učitele, studenty, umělce, designéry, obchodníky a zkrátka všechny, kteří si chtějí dělat rychlé poznámky a náčrty.

Aplikaci Enboard stáhnete za 49 korun zde.

.