Zavřít reklamu

Amethyst

Hledáte jednoduchou, ale spolehlivou aplikaci pro správu oken na vašem Macu? Vyzkoušejte Amethyst. Amethyst je open-source správe oken pro operační systém macOS, který vám umožní uspořádat a zarovnat okna otevřených aplikací na ploše vašeho Macu tak, abyste vždy o všem měli dokonalý přehled.

Aplikaci Amethyst stáhnete bezplatně zde.

Yoda

Yoda je užitečný pomocník pro všechny, kteří jsou na webu YouTube jako doma. S pomocí této jednoduché, ale šikovné aplikace můžete na vašem Macu nejen procházet a vyhledávat jednotlivá YouTube videa, ale také je stahovat.

Aplikaci Yoda stáhnete bezplatně zde.

Marginal

Marginal je nenápadný. ale velice užitečný a povedený pomocník, který o něco více vylepší nativní Finder na vašem Macu. Díky aplikaci Marginal můžete ve Finderu v macOS nechat zobrazit náhledy, statické náhledy nebo třeba metadata naprosté většiny typů videosoubrů.

Aplikaci Marginal stáhnete bezplatně zde.

OnyX

Chcete se o váš Mac postarat do nejmenšího detailu? Vyzkoušejte OnyX. OnyX je průběžně aktualizovaná aplikace pro údržbu operačního systému macOS. Nabízí celou řadu užitečných systémových funkcí, jako mazání souborů, odstraňování starých dočasných souborů, čištění mezipaměti a obnova databázových indexů.

OnyX

Aplikaci OnyX stáhnete bezplatně zde.

.