Zavřít reklamu
iWant

Tady by chtěl pracovat každý. Mrkněte na zimním sluncem zalitý Apple Park očima zaměstnanců

iWant

Každého asi hned tak nenapadne chlubit se fotkami místa, kde pracuje, na Instagramu. A existuje jen málo pracovišť, jejichž snímky by hojně sdílela světová média. Nedávno dostavěný Apple Park mezi ně ale právem patří. Do nového Apple kampusu se pomalu stěhují další zaměstnanci a o snímky svého pracoviště se pyšně dělí s veřejností.

„Uvnitř kruhu“. Budova je osazena obrovským množstvím zakřivených skel v rekordní velikosti.

Nový Apple Park postupně vyrostl v kalifornském Cupertinu, takřka přes ulici od sídla společnosti Apple v Infinite Loop. Kampusu dominuje obrovská kruhová budova, osazena řadou obřích zakřivených skel a solárních panelů, součástí areálu je ale i auditorium Steve Jobs Theater, věnované spoluzakladateli Applu, budovy, určené výzkumu a vývoji, návštěvnické centrum nebo třeba zaměstnanecké wellness centrum.

Dostavba i stěhování zaměstnanců do nového areálu Apple Parku trvalo sice déle, než se původně očekávalo, čekání se však stoprocentně vyplatilo. Pohled na promyšlený, do detailu propracovaný areál doslova bere dech, a v leckom určitě vzbudí touhu na tomto místě také pracovat.

Do nového Apple Parku se pomalu, ale jistě začínají stěhovat další zaměstnanci. Návštěvnické centrum otevřelo své brány již koncem minulého roku, v září se v prostorách Steve Jobs Theater odehrála Keynote, v jejímž rámci byl mimo jiné představen i iPhone 8 a iPhone X.

Zdroj fotografií: Instagram [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]