Zavřít reklamu

Nezapomeňte dnes od 19:00 přijít na Jablíčkář.cz, kde pro vás máme připravený živý přenos ze speciální tiskové konference Apple, která se má týkat iPhone 4.

Tisková konference by měla řešit opravdu jen problém iPhone 4 s anténou a lidé ani neočekávají, že se na scéně objeví Steve Jobs. Očekáváme spíše iPhone inženýry a experty z oboru.

O jakých scénářích se spekuluje?

1) Apple uzná chybu a oznámí, že nové iPhone 4 se vyrábí již upravené. Současným majitelům se doporučí zajít do Apple Store, aby svůj iPhone 4 vyměnili za nový.

2) Apple oznámí, že každý, kdo si koupil iPhone 4, si může dojít vyzvednout obal Bumper zdarma nebo bude rozdávat dárkové poukazy v nějaké hodnotě (např. $50)

3) Apple řekne, že se jedná z větší části o softwarovou chybu na jejíž nápravě již pracuje. První drobné opravy se objeví v iOS 4.1, ale úprava bude pokračovat v i následujícím období.

Poslednímu třetímu scénáři nasvědčuje i to, že se podobný komentář objevil v The Wall Street Journal a ten často získává „úniky“ informací přímo od Apple. Apple tak možná už připravuje uživatele na dnešní večerní oznámení.

Jaký scénář vidíte nejreálněji? Co očekáváte? Jaké řešení byste viděli nejraději?

.