Zavřít reklamu

Tak tomu říkám rychlost. Apple již uvolnil video záznam z dnešní mimořádné tiskové konference kolem problémů s anténou iPhone 4. Pokud vám angličtina nevadí, tak záznam definitivně doporučujeme!

Video záznam naleznete na stránkách Apple.com. Na iTunes se objeví pravděpodobně zítra. Kromě toho na stránkách Apple najdete i speciální stránku věnovanou problémům s anténou. Pokud vás tedy zajímá více informací (i z průběhu testování), tak neváhejte a mrkněte na ní – apple.com/antenna.

Diskuze k článku

    Tak jsem zkusil u iPhone 3G death grip podle toho, jak to dělají na tom videu, a opravdu – Pokles o 3 čárky. Asi začínám Stevovi věřit :-)

    On taky i 3gs neni se signalem zadny zazrak, zatimco erricson stihne odeslat sms pri prujezdu metra stanici, iphone ani nahodou, schvalne si to zkuste. Nez zjisti nze vubec ma signal metro stoji a nez se sms odesle tak uz je zas bez signalu. Pritom srovnavany tel ma taky uvnitr zabudovanou antenu.

    Na mem 3gs je odesilani sms vyrazne pomalejsi nez na co jsem byl zvykly u k750i, podeziram iphone ze neumi odeslat sms pomoci 3g, narozdil od dat

celý text

Čtěte více