Zavřít reklamu

Vítáme vás u živého přepisu z keynote na letošním Wordwide Developers Conference. Apple zde představí své softwarové produkty: iOS 6, OS X Mountain Lion a vylepšení iCloud. Dále se očekávají nové stolní i přenosné Macy s Ivy Bridge, aktualizace by se konečně měl dočkat i Mac Pro. Není vyloučeno, že bude představen i další software, například balíky iWork, iLife, Aperture 4 nebo Logic Pro X.

Přenos začínáme v 18.30 hodin, 30 minut před oficiálním začátkem, který využijeme k malému shrnutí, spekulacím a diskuzi. O živý přepis se stará služba CoverItLive, díky které nemusíte aktualizovat stránku, plugin aktualizuje příspěvky sám. Dění můžete samozřejmě komentovat v pluginu, nicméně komentáře se uveřejní až po skončení přenosu především pro lepší přehlednost během přepisu. Brzy po skončení můžete očekávat několik článků, ve kterých shrneme veškeré informace s keynote. Těšíme se na vaši hojnou účast!

Diskuze k článku

    Super iPad1 ma lepsi HW ako 3GS a nema iOS6 – asi predam. 
    Novy iMac nieje a otazka je ci kupit terajsi model alebo cakat? 

    To je EPL MARKETING!! Opravdu hlupáci. Apple TV jsem jim vrátil, protože s ip4 neumí vše, tak jako s ESKEM. Naštvalomě, že SIRI mají jen 4S atd atd. Tak k sakru ať udělají KONEČNĚ ip5-rád si ho koupím, ale k 4S se fakt nesnížím. Nemám finanční nouzi, ale nejsem DEBIL, abych si jako majitel 3ks iP4 kupoval 4S 

    Opět zklamání. První mě podvedli minulý rok – čeklal jsem iP5 a oni vyšli jen s 4S a teď jsem čeklal zase iP5 a opět nic.

    Ztrácí krok a to může být problém. Hlavně že je tu iPad3-úplně zbytečný krok!!

celý text

Čtěte více