Zavřít reklamu

Řada z nás pořizuje pro pracovní či studijní účely audionahrávky. Zatímco v některých případech si vystačíme s jejich pouhým poslechem, jindy se hodí jejich přepis. Právě pro tyto účely slouží aplikace 360 Writer – Audio Recorder, na kterou se v našem dnešním článku podíváme o něco podrobněji.

Vzhled

Po prvním spuštění aplikace vás nejprve čeká odsouhlasení podmínek, poté se přesouváte přímo na její domovskou obrazovku. Na jejím středu se nachází tlačítko pro zahájení záznamu hovoru, na spodní liště pak najdete tlačítka pro přechod do seznamu nahrávek, objednání přepisu a do nastavení.

Funkce

Jak název napovídá, tak aplikace 360 Writer – Audio Recorder slouží k pořizování zvukových nahrávek a jejich následnému přepisu. Kromě přepisu disponuje aplikace 360 Writer – Audio Recorder řadou dalších chytrých a užitečných funkcí jako je vyhledávání, možnost přidávání poznámek či fotografií, nahrávání a přehrávání na pozadí nebo třeba možnost importu obsahu do cloudových úložišť jako je třeba Dropbox nebo Google Drive. Aplikace nabízí také možnost aktivace funkce navázání záznamu ve chvíli, kdy musíte třeba přijmout telefonní hovor. Co se přepisu týče, máte na výběr mezi strojovým a ručním, aplikace si poradí s angličtinou, francouzštinou, španělštinou, japonštinou, čínštinou či ruštinou. Samozřejmostí je automatické průběžné ukládání a možnost volby kvality i formátu záznamu. Aplikace je ke stažení zdarma, za bonusové funkce si ale musíte připlatit. Ceny se liší v závislosti na obsahu, jejich přehled najdete v galerii.

Aplikaci 360 Writer – Audio Recorder stáhnete bezplatně zde.

.