Zavřít reklamu

Přestože se společnost Apple snaží neustále vylepšovat životnost baterie svých iPhonů, je pro uživatele stále ještě výdrž baterie palčivým tématem. I vy jste jistě někdy zažili situaci, kdy jste svůj iPhone museli používat skutečně naplno, což mělo nevyhnutelný vliv na spotřebu baterie, ale zároveň jste s sebou neměli powebanku, ani jste neměli jiný přístup k možnosti nabití svého iPhonu.

V takovou chvíli je jistě každý uživatel rád za každé uspořené procento baterie svého iPhonu. Zkratka s názvem Intelligent Power se umí postarat o to, aby v případě režimu nízké spotřeby baterie opravdu docházelo k co možná nejvyšší úspoře, a aby vám baterie vašeho iPhonu vydržela co nejdéle. Po aktivaci zkratky dojde ke spuštění řady akcí, které povedou k výraznému snížení spotřeby baterie – například k redukci efektů, pozastavení vyzvedávání e-mailových zpráv, pozastavení obnovování aplikací na pozadí a řadě dalších. Při aktivaci zkratky se navíc budete moci rozhodnout, zda zvolíte režim Low Power nebo extra šetrný Super Low Power, při kterém dojde k maximálnímu omezení všech možných procesů ve vašem iPhonu. U zkratky Intelligent Power si také můžete nastavit, při jakém procentu nabití baterie dojde k její aktivaci.

Pokud si chcete nainstalovat zkratku Intelligent Power, otevřete příslušný odkaz přiložený níže v Safari na iPhonu, do kterého chcete provést instalaci. Nezapomeňte se také ujistit, že jste v Nastavení -> Zkratky aktivovali možnost používání nedůvěryhodných zkratek.

Zkratku Intelligent Power stáhnete zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.