Zavřít reklamu

Ani tento týden vás na Jablíčkáři neochudíme o tip na zajímavou zkratku pro váš iPhone. Tentokrát se bude jednat o zkratku s názvem Migrate Apple Podcasts to Spotify. Název této zkratky hovoří sám za sebe – jedná se o nástroj, s jehož pomocí si můžete vaše oblíbené pořady z nativních Apple Podcastů převést do Spotify.

Nativní Apple Podcasty jsou poměrně oblíbenou aplikací, a pro řadu uživatelů se také jednalo o první aplikaci, jejímž prostřednictvím začali poslouchat pořady tohoto typu. Postupem času ale podcasty zavedla také streamovací služba Spotify a řada uživatelů jí začala dávat přednost. Na Spotify jistě najdete také řadu svých oblíbených pořadů z Apple Podcastů, ruční vyhledávání a přidávání každého z nich může být ale zbytečně zdlouhavé a pracné. Zkratka s názvem Migrate Apple Podcasts to Spotify to naštěstí s přehledem, snadno a relativně rychle zvládne za vás.

Zkratka z pochopitelných důvodů vyžaduje povolení přístupu k nativním Podcastům na vašem iPhonu, stejně jako k aplikaci Spotify. Po svém spuštění zkratka automaticky okamžitě zahájí převod všech pořadů, které odebíráte v nativních Apple Podcastech, do aplikace Spotify. Převod je skutečně poměrně rychlý, vše probíhá naprosto spolehlivě a zcela bez problémů. Pokud si vy chcete zkratku Migrate Apple Podcasts to Spotify stáhnout do vašeho iPhonu, je potřeba, abyste odkaz, který se nachází pod tímto článkem, otevřeli v prostředí prohlížeče Spotify na vašem iOS zařízení. Ujistěte se také, že jste v Nastavení -> Zkratky povolili možnost používání nedůvěryhodných zkratek.

Zkratku Migrate Apple Podcasts to Spotify stáhnete zde.

.