Zavřít reklamu

Většina z nás má svůj pracovní, osobní či studijní den řádně nabitý. Často se může stát, že vám v průběhu dne někdo zavolá, vy zrovna nemáte čas telefonovat a slíbíte, že se ozvete později… a naplánovaný telefonát nakonec zcela vypustíte z hlavy. Pokud vám tato situace není cizí, můžete si na svůj iPhone nainstalovat zkratku s názvem Schedule Call, která vám vždy připomene, komu a kdy máte zavolat.

Zkratka spolupracuje s vašimi Kontakty, nativním Kalendářem a nativními Připomínkami. Ve chvíli, kdy ji spustíte, se zobrazí váš telefonní seznam. Zde stačí jen vybrat člověka, kterému se máte ozvat, potvrdit výběr, a poté v kalendářním zobrazení vybrat, v který den a v kterou hodinu máte provést plánovaný hovor. Příslušné upozornění se následně uloží coby připomínka do příslušné aplikace a vy se už o nic dalšího nemusíte starat. Vše je otázkou doslova několika málo vteřin, její jedinou nevýhodou je to, že pracuje pouze s uloženými kontakty.

Zkratka Schedule Call funguje skvěle. O to lepší je ale tehdy, když k ní přidáte hlasový příkaz – její spuštění je tak ještě rychlejší. Pokud je to poprvé, co na svůj iPhone instalujete zkratku třetí strany, spusťte nejprve Nastavení -> Zkratky, kde je zapotřebí povolit používání nedůvěryhodných zkratek. Pro úspěšnou instalaci je také zapotřebí, abyste odkaz na zkratku otevřeli v prostředí webového prohlížeče Safari na iPhonu, do kterého chcete zkratku nainstalovat.

Zkratku Schedule Call stáhnete zde.

.