iWant

Apple potvrdil, že nové produkty ukáže 10. září

iWant

Apple právě rozeslal pozvánky na svou příští keynote, která se bude podle očekávání konat 10. září. Obdržení pozvánky do Cupertina potvrdil jako první Jim Dalrymple z The Loop. Očekává se, že Apple za týden představí nový iPhone.

keynote-10-september

O tom, co Apple 10. září představí, se spekuluje již dlouhé týdny. Zatím se nejpravděpodobněji jeví varianta, že jablečná společnost poprvé v historii představí hned dva iPhony – iPhone 5S a levnější, plastový iPhone 5C.

Podle přiloženého obrázku k pozvánce, kterou Apple rozeslal, se zdá, že tématem nadcházejícího keynote budou především barvy. Právě barevné verze iPhone jsou jednou z hlavních spekulací posledních měsíců. iPhone 5S má přijít v nové barvě šampaň, dokonce se objevily i spekulace o grafitové barvě, která vy však spíše mohla nahradit černou variantu. Nejvíce barev se pak objevilo na údajně uniklých plastových zadních krytech iPhone 5C, což má být cenově dostupnější verze telefonu pro trhy bez dotací od operátorů. Je to tedy možná indikace, že budgetový iPhone skutečně bude, a to ve více barvách (5–6 odstínů).

Na obrázku dále stojí „This should brigten everyone’s day“, což v překladu znamená „Tohle by mělo rozjasnit den nás všech“. Apple bude nové produkty představovat v San Franciscu v Yerba Buena Center for the Arts v tradičním termínu, tedy 19 hodin našeho času.

Více o iPhone 5S a 5C

[related-posts]