Zavřít reklamu

Jablečné počítače s čipy Apple Silicon jsou tady s námi již téměř celý jeden rok. O tom, že kalifornský gigant na svých vlastních čipech pro Macy pracuje, se vědělo již několik let dopředu, avšak vůbec poprvé a oficiálně se o nich Apple před rokem na konference WWDC20. První jablečné počítače s Apple Silicon čipem, konkrétně s označením M1, pak Apple představil o několik měsíců později, konkrétně minulý rok v listopadu. Za tu dobu se ukázalo, že Apple Silicon je přesně ta barevná budoucnost, na kterou jsme se všichni těšili. Pryč tedy s procesory Intel a pojďme se společně podívat na 10 důvodů, proč byste měli v rámci byznysu používat Mac s Apple Silicon.

Diskuze k článku

    Upřímně, ani jeden důvod není dost velký argument k tomu, abych používal Mac v práci a zrovna software co používáme není kompatibilní s iOS.

    Mám doma MB Air s M1 a 16gb RAM. Pořizovací cena je za mě OK, když to porovnám s konkrecí. V nativním výkonu pro PHP, MySQL překonal snad vše a k tomu s perfektní vydrží baterie. Kde však zaostává je docker, který je na Macu problematický obecně. Škoda, že docker denně potřebuji, jinak bych si mohl nechat…

celý text

Čtěte více