Zavřít reklamu

Dnešní den se nesl v duchu nejrůznějších vtípků, a to i ze strany největších společností světa jako Google, Amazon, BMW nebo třeba T-Mobile. Spousta z nich pak ukázala produkty, které vypadaly skutečně propracovaně a mnohdy bylo těžké rozpoznat, zdali se jedná o aprílový žertík nebo o skutečný produkt. Pojďme si ukázat výběr těch nejpovedenějších, které jakkoli souvisí s Applem a jeho produkty.

Jak se pěstují AirPods

O jeden z nejpovedenějších vtípků na téma Apple se postarali režiséři Ben Fischinger a Ryan Westra. Ti ve svém videu ukazují, jak vlastně vznikají AirPods a že jejich pěstování chce obzvlášť náležitou péči.

Matka všech USB-C hubů

Populární výrobce příslušenství Hyper si vzal na mušku MacBooky a jejich omezenou konektorovou výbavu. Představil tak „matku všech USB-C hubů“, které nechybí devět USB-A a USB-C portů nebo třeba i disketová jednotka.

MacBook a oběd k tomu

Společnost Twelve South, která se také specializuje na příslušenství pro celou řadu Apple produktů, odhalila svůj nejnovější přírůstek – BookBook Bento. Jde o pouzdro pro MacBook, do kterého si můžete ukrýt i svůj oběd.

AprilFools2019_Header_1920x

Skin pro AirPower

Známá firma dbrand svým aprílovým vtípkem tak trochu rýpla přímo do Applu a jeho zrušenou AirPower. Ačkoli bezdrátová nabíječka do prodeje nakonec nezamíří, ani to dbrand nezastaví, aby kvůli tomu nevydělal peníze. Na svůj oficiální web proto přidal nástroj, kde si můžete vytvořit pro AirPower skin podle vlastních představ. Kam si ho nalepíte, je čistě na vás.

Find My Brick

V LEGO se inspirovali funkcí Find My iPhone a představili aplikaci Fin My Brick (Najdi moji kostičku).

Nejprůhlednější obal na světě

Minimalistické transparentní kryty pro iPhone jsou mezi zákazníky velmi oblíbené, a to především díky tomu, že zachovávají design iPhonů. Společnost Tech21 se proto rozhodla rozhodla vytvořit nejprůhlednější obal na světě.

Moderní telefonní budka

Volání z iPhonu na ulici přes všechen okolní hluk může mnohdy představovat problém. T-Mobile proto přichází s řešením v podobě moderní telefonní budky. Stačí se do ní zavřít a máte nerušený klid na hovor.

Google Tulip

Googlu se podařilo rozkódovat jazyk tulipánů a jeho Google Assistant, který je mimo jiné k dispozici také na iOS, nyní rozumí tulipánštině. Stačí říct „Hey Google, talk to my tulip“ a můžete se svého tulipánu zeptat, co mu chybí.

Čištění displejů snadno a rychle

A ještě jednou Google. Tentokrát přichází se zbrusu novou funkcí pro aplikaci Google Files, které nově umí pomocí vibrací vyčistit displej od nečistot.

Jabra Ear bud(dy)

Společnost Jabra a její nová sluchátka šitá na míru pro páry.

Topbanner--Jabra--Ear-Buddy

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.