Zavřít reklamu

Již od pondělka si majitelé chytrých hodinek od Applu mohou užívat novou verzi operačního systému watchOS. Operační systém watchOS 8 nabízí spoustu novinek, vylepšení a nových funkcí. S těmi základními jste se jistě již stihli pořádně seznámit, v dnešním článku si představíme deset dalších skvělých funkcí.

Diskuze k článku

  Myslím, že zde píšete buď polopravdy nebo moc nevíte, o čem píšete. Nic ve zlém. Podle všeho to půjde pouze na AW LTE. Ne jak zde hovořilte obecně o AW a matete tím lidi. Velmi rád se budu mýlit a omluvím se vám. Snad bude brzy reakce. Hezký den.

  Dobrý den, tak úplně bohužel nechápu, kam tím míříte. Všechny funkce v tomto článku jsou k dispozici ve watchOS 8, což znamená, že je může využívat každý jedinec, který vlastní takové Apple Watch, na které bude možné watchOS 8 nainstalovat. Je úplně jedno, zdali mají hodinky LTE či nikoliv, nic to na funkcích nemění.

  Dobré ráno, možná jsem byl včera moc příkrý, ale zkoušel jsem to již vícekrát (XS a AW4), ale když např. někde nechám iPhone a odejdu, tak na AW žádné oznámení. Bylo by fajn, kdyby to fungovalo, ale zatím nic. Zkoušel jsem také, když byly AW4 připojeny k nějaké Wi-Fi síti-a nic (zatím pouze jednou-budu ještě zkoušet). Proto se obávám, jestli funkce “Upozornění na zapomenutí” nebude fungovat pouze u AW LTE. Hezký den.

  Dobrý den, zkuste se na Apple Watch v aplikaci Najít zařízení -> Oznámení -> Upozornit na zapomenuti podívat, jestli nemáte nastavenou výjimku na Vaše bydliště nebo práci. Pokud jste funkci zkoušel například doma a měl jste nastavenou tuto výjimku, je možné, že právě to bylo důvodem, proč Vám nefungovala.

  Dobrý den, děkuji za vaši reakci. Nastavení vč. polohových služeb je OK. Zkoušel jsem tuto funkci v práci a nefunguje to. A nemám nyní nastavenou žádnou výjimku. Rád bych se zeptal – vy jste zkoušela tuto funkci tak, že jste na nějakém místě nechala iPhone, odešla jste a pak jste dostala oznámení na AW ? Děkuji.

  Reakce zatím žádné…
  Rád bych se přesto zeptal, zda- li tedy máte nějaké konkrétní zkušenosti s funkcí „Upozornění na zapomenutí“. Zajímá se toto téma obecně, nyní především situace výše uvedená – tzn. že jste na nějakém místě zanechali např. iPhone, odešli jste a pak jste dostali o tomto oznámení na AW ?
  Moc děkuji předem za vaše zkušenosti a za vaši reakci.
  Přeji hezký den.

celý text

Čtěte více