iWant

Podívejte se na zkrácenou verzi keynote – vše podstatné za 12 minut

iWant

Tak jako každý rok, i letos si můžete vychutnat krátký sestřih včerejší keynote. Objevil se na YouTube kanále serveru 9to5mac a můžete si jej prohlédnout níže. Včerejší konference trvala bezmála dvě hodiny a kdo nekoukal živě, asi nebude chtít ztrácet dvě hodiny času sledováním kompletního videozáznamu. Obzvláště v případě, kdy je nových informací plný internet.

Pokud jste keynote neviděli a stále ještě nemáte představu o tom, co se vlastně dělo, toto video je přesně pro vás. Obsahuje jen ty nejdůležitější střípky a informace k tomu, abyste si mohli udělat poměrně jasnou představu o tom, s čím se včera společnost Apple vytasila. Ať už jde o zbrusu nový iPhone X, nebo aktualizovaný iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Objevila se nová verze Apple TV, tentokrát s přízviskem 4K a dočkali jsme se také nové generace Apple Watch, s označením Series 3, byť ty si v našich končinách plnými doušky užívat nemůžeme.

Pokud jste čekali, že Apple představí bezdrátový reproduktor HomePod, budete si s největší pravděpodobností muset počkat na listopadovou keynote. O HomePodu včera nepadlo ani slovo, Apple jej tak pravděpodobně představí až na další konferenci, která by měla být, již tradičně, věnována počítačům. Do té doby nám musí stačit včerejší novinky.

Zdroj: YouTube

 • Robert Müller

  Kam se poděl avizovaný reproduktor?

  • Jiří Brož

   Podzimní keynote, avizovali “Late 2017”.

 • ccrash

  Ahoj, hodím to sem, sorry za offtopic.
  Včera jsem si oddělal klávesnici (tenká hliníková, široká s numlockem, drátová).

  Chtěl jsem koupit novou, ale ony už nejsou???
  Jako náhrada je bezdrátová za 4500??? Kterej „blbec“ tohle koupí?
  Tohle je pro mě neakceptovatelné.
  I ta původní byla dost drahá. Ale 1500 si ještě svoji cenu dokázalo obhájit.

  Máte někdo tip, kde by se dala ještě koupit starší drátová verze?
  Případně nějaká alternativa pro mac?

  Díky.

  • Určitě Datart

   • ccrash

    nn, nikde nic:)
    sehnal jsem ještě jednu sr na maczone.

    jinak nikde nejsou