iWant

Podívejte se na zkrácenou verzi keynote – vše podstatné za 12 minut

iWant

Tak jako každý rok, i letos si můžete vychutnat krátký sestřih včerejší keynote. Objevil se na YouTube kanále serveru 9to5mac a můžete si jej prohlédnout níže. Včerejší konference trvala bezmála dvě hodiny a kdo nekoukal živě, asi nebude chtít ztrácet dvě hodiny času sledováním kompletního videozáznamu. Obzvláště v případě, kdy je nových informací plný internet.

Pokud jste keynote neviděli a stále ještě nemáte představu o tom, co se vlastně dělo, toto video je přesně pro vás. Obsahuje jen ty nejdůležitější střípky a informace k tomu, abyste si mohli udělat poměrně jasnou představu o tom, s čím se včera společnost Apple vytasila. Ať už jde o zbrusu nový iPhone X, nebo aktualizovaný iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Objevila se nová verze Apple TV, tentokrát s přízviskem 4K a dočkali jsme se také nové generace Apple Watch, s označením Series 3, byť ty si v našich končinách plnými doušky užívat nemůžeme.

Pokud jste čekali, že Apple představí bezdrátový reproduktor HomePod, budete si s největší pravděpodobností muset počkat na listopadovou keynote. O HomePodu včera nepadlo ani slovo, Apple jej tak pravděpodobně představí až na další konferenci, která by měla být, již tradičně, věnována počítačům. Do té doby nám musí stačit včerejší novinky.

Zdroj: YouTube