Zavřít reklamu

O balíčcích filmů jsme vás na stránkách Jablíčkáře delší dobu neinformovali. Nabídka balíčků se od posledního článku příliš výrazně nerozrostla, v průběhu uplynulých měsíců se ale na iTunes objevila hrstka novinek – pojďme se na ně tedy společně podívat.

Kolekce 5 filmů Quentina Tarantina

Pokud ještě ve své sbírce filmů nemáte žádnou “tarantinovku”, nyní máte příležitost to změnit. Kolekce pěti filmů kultovního režiséra Quentina Tarantina je sice na iTunes již delší dobu, na stránkách Jablíčkáře jsme o ní ale ještě neinformovali. Ve sbírce najdete snímky Od soumraku do úsvitu, Jackie Brownová, KILL BILL: VOL.1 a KILL BILL: VOL.2. Všechny snímky nabízejí český dabing.

Kolekci 5 filmů Quentina Tarantina zakoupíte za 499 korun zde.

Hellraiser: Kolekce 4 filmů

Patříte spíše mezi příznivce legendárního Hellraisera? I vám se Apple rozhodl udělat na iTunes radost, a to balíčkem filmů, který čítá snímky Hellraiser: Inferno, , Hellraiser VI: Hellseeker, Hellraiser VII: Deader a Hellraiser VIII: Hellworld. Všechny snímky jsou v angličtině.

Kolekci filmů Hellraiser pořídíte za 398 korun zde.

Vřískot: Kolekce tří filmů

Pokud fandíte svérázným teenage vyvražďovačkám z režisérské dílny Wese Cravena, máme pro vás tip na kolekci tří snímků s legendárním Ghostfacem v hlavní roli. Ve sbírce najdete filmy Vřískot 1, Vřískot 2 a Vřískot 3. Filmy Vřískot 1 a Vřískot 3 jsou k dispozici i v češtině, film Vřískot 2 je v angličtině.

Kolekci filmů Vřískot pořídíte za 349 korun zde.

Témata: , ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více