Zavřít reklamu

Služba iTunes je nejen místem, kde si můžete vypůjčit či zakoupit jednotlivé filmy. Sehnat zde čas od času můžete také balíčky filmů – jedná se o soubor dvou a více titulů, které spojuje stejné téma, série, režisér, žánr nebo třeba rok vydání. Přestože balíček pochopitelně stojí více než samostatný filmový titul, jednotlivé filmy v něm obsažené vás v konečném výsledku vyjdou levněji. Čím svou sbírku můžete obohatit tento týden?

Matt Damon – kolekce 5 filmů

Patříte mezi fanoušky herce Matta Damona a jeho hereckých výkonů? Na službě iTunes si tento víkend můžete stáhnout balíček pěti filmů, ve kterých Damon účinkuje. Najdete zde filmy Talentovaný pan Ripley (angličtina), Opravdová kuráž (angličtina, české titulky), Dobrý Will Hunting (angličtina, čeština), Zmenšování (angličtina, čeština, české titulky) a Rounders (angličtina).

Kolekci 5 filmů s Mattem Damonem stáhnete za 499 korun zde.

Deadpool – kolekce 2 filmů

Baví vás akční a vtipné snímky o tak trochu jiném superhrdinovi Deadpoolovi? V tomto balíčku si můžete zvýhodněně pořídit tituly Deadpool a Deadpool 2. U obou filmů si můžete zapnout jak český dabing, tak i české titulky.

Balíček 2 filmů s Deadpoolem pořídíte za 399 korun zde.

Trilogie Temný rytíř

Řadíte se spíše mezi fanoušky batmanovských filmových ság? Pak vás jistě na iTunes potěší možnost pořízení kompletní trilogie Temný rytíř. V tomto balíčku filmů najdete tituly Batman začíná z roku 2005, Temný rytíř z roku 2008 a Temný rytíř povstal z roku 2012. Všechny tři filmy, které jsou součástí této kolekce, nabízejí český dabing i české titulky.

Trilogii Temný rytíř pořídíte za 599 korun zde.

Indiana Jones – kolekce 4 filmů

Pokud ještě nemáte plány na nadcházející víkend, můžete ho strávit u obrazovky a užít si do sytosti všechna dobrodružství neohroženého Indiana Jonese. Čtveřice filmů v této sbírce čítá tituly Indiana Jones a království Křišťálové lebky (2008), Indiana Jones a poslední křížová výprava (1989), Indiana Jones a Chrám zkázy (1984) a Indiana Jones a dobyvatelé Ztracené archy (1981). Všechny filmy v této sbírce nabízejí české titulky.

Kolekci 4 filmů o Indiana Jonesovi pořídíte za 499 korun zde.

Balíček 5 hudebních filmů

Milujete muzikály a filmy s hudební tématikou? Pak by vám neměl uniknout balíček pěti hudebních filmů. Kolekce obsahuje tituly Staying Alive (1983), Pomáda (1987), Dreamgirls (2007), Footloose (1984) a Flashdance (1993). Film Staying Alive obsahuje české titulky, snímky Pomáda, Footloose a Flashdance nabízí český dabing, snímek Dreamgirls je v angličtině.

Balíček 5 hudebních filmů pořídíte za 599 korun zde.

Témata: , ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více