Zavřít reklamu

V nabídce filmů na službě iTunes se kromě jednotlivých titulů dají nalézt i balíčky, které spojuje například stejný žánr, herci, režisér nebo série. Filmy, obsažené v těchto balíčcích, vás většinou vyjdou levněji, než kdybyste si je pořizovali samostatně. Kterými filmovými balíčky si můžete zpříjemnit tento víkend?

Mark Wahlberg: Kolekce 5 filmů

Služba iTunes tento víkend potěší fanoušky Marka Wahlberga, kterým přináší balíček snímků s tímto hercem. V balíčku najdete tituly Pot a krev, Čtyři bratři, Loupež po italsku, The Gambler a Odstřelovač. U všech snímků najdete český dabing i titulky.

Kolekci 5 filmů s Markem Wahlbergem pořídíte za 565 korun zde.

Kolekce 5 hudebních filmů

Milujete muzikály a filmy s hudební tématikou? Pak by vám neměl uniknout balíček pěti hudebních filmů. Kolekce obsahuje tituly Staying Alive (1983), Pomáda (1987), Dreamgirls (2007), Footloose (1984) a Flashdance (1993). Film Staying Alive obsahuje české titulky, snímky Pomáda, Footloose a Flashdance nabízí český dabing, snímek Dreamgirls je v angličtině.

Kolekci 5 hudebních filmů pořídíte za 595 korun zde.

Vřískot: Kolekce 3 filmů

Pokud fandíte svérázným teenage vyvražďovačkám z režisérské dílny Wese Cravena, máme pro vás tip na kolekci tří snímků s legendárním Ghostfacem v hlavní roli. Ve sbírce najdete filmy Vřískot 1, Vřískot 2 a Vřískot 3. Filmy Vřískot 1 a Vřískot 3 jsou k dispozici i v češtině, film Vřískot 2 je v angličtině.

Trilogii Vřískot pořídíte za 349 korun zde.

Zoolander: Kolekce 2 filmů

V roce 2001 spatřil světlo světa snímek Zoolander, ve které Ben Stiller ztvárnil hlavní roli modela Dereka Zoolandera. Film se v roce 2016 dočkal sequelu, a vy nyní máte možnost pořídit si oba snímky za zvýhodněnou cenu. Oba filmy, obsažené v balíčku, nabízí české titulky i český dabing.

Kolekci filmů Zoolander pořídíte za 179 korun zde.

Rychle a zběsile: Kolekce 8 filmů

Počátky série Rychle a zběsile se datují do roku 2001, kdy spatřil světlo světa první film. Postupem času přibývaly do sbírky další tituly, kde nebyla nouze o akci, rychlá a výkonná auta, krásné ženy a silné, neohrožené muže. Potřebujete opravdu vypnout a vydechnout si? Nechte se strhnout rychlými koly. Kolekce snímků obsahuje tituly Rychle a zběsile (2001), Rychle a zběsile 2 (2003), Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006), Rychlí a zběsilí (2009), Rychle a zběsile 5 (2011), Rychle a zběsile 6 (2013), Rychle a zběsile 7 (2015) a Rychle a zběsile 8 (2017). Všechny filmy nabízí český dabing i titulky.

Kolekci filmů Rychle a zběsile pořídíte za 499 korun zde.

Témata: , ,
.