Zavřít reklamu

STAY: Are you there, It’s About Time! a Neon Beats. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

STAY: Are you there

Jestliže se řadíte mezi milovníky napínavých her, které vás svým příběhem dokážou vtáhnout do děje, tak byste určitě neměli přehlédnout dnešní nabídku na aplikaci STAY: Are you there. Spolu s vaším hrdinou se totiž z ničeho nic vzbudíte v uzamčené místnosti, kde máte pouze přístup k počítači s již otevřenou konverzací. Následně už to je jen na vás. Na základě vašich rozhodnutí se totiž bude vyvíjet i samotný příběh a přímo tím ovlivňujete i jeho konec.

It’s About Time!

Stažením aplikace It’s About Time! získáte zajímavý nástroj, který nabízí pouze jedinou funkci. Dokáže totiž vaši jablečnou televizi proměnit do podoby stylových hodin, kdy ve zkratce můžeme říct, že na obrazovce bude ukazovat aktuální čas. Jak pak hodiny mohou vypadat si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Neon Beats

Dnešní článek si završíme zajímavou hrou Neon Beats. Baví vás tituly, ve kterých na vás čeká zajímavá hudba a vy se musíte pohybovat do jejího rytmu? Jestli ano, tak byste si tuto hru měli přinejmenším prohlédnout. Ocitnete se totiž v abstraktním světě, kdy budete muset ovládat bílou kostku a postupně se vyhýbat nejrůznějším překážkám.

.