Zavřít reklamu

STAY: Are you there?, Wonder Boy: The Dragon’s Trap a Spitkiss. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

STAY: Are you there?

Máte rádi napínavé hry, které místy dokáží procvičit vaše přemýšlení, nabízí rozsáhlé možnosti a hned několik konců? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste se měli přinejmenším podívat na STAY: Are you there. V této hře se probudíte sami v uzamčené místnosti a najdete zapnutý počítač s okénkem konverzace. Jak to ale bude dál? To už závisí jen a pouze na vašich rozhodnutí.

Wonder Boy: The Dragon’s Trap

Jestliže se považuejte za fanouška zábavných adventur, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Wonder Boy: The Dragon’s Trap. V této hře se ocitnete v roli prokleté postavy, která je napůl člověkem a napůl ještěrem a vaším úkolem bude, abyste se vydali na dobrodružnou výpravu ve hledání léku. Na světě je však jen jediný předmět, který by vám dokázal pomoci. Zvládnete jej získat?

Spitkiss

Jako poslední si dnes uvedeme další zábavnou hru s názvem Spitkiss. Konkrétně se ocitnete v zajímavém světě plném takzvaných Spitkisserů, což jsou maličká stvoření, která spolu navzájem komunikují za pomocí tělních tekutin a emotikon. Příběh je navíc tvořen osmdesáti skvělými úrovněmi s nejrůznějšími výzvami.

Témata: , , , ,
.