Zavřít reklamu

SiNKR: A minimalist puzzle, Driftly – Arcade Watch Game a Addition Problems : Ibbleobble. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

SiNKR: A minimalist puzzle

Jestliže se řadíte mezi milovníky logických her, které vás dokážou zabavit, a zároveň procvičit vaše myšlení, tak by vaší pozornosti rozhodně neměla uniknout dnešní sleva na aplikaci SiNKR: A minimalist puzzle. V tomto titulu totiž budete muset postupně potopit všechny puky a pokořit tak danou úroveň.

Driftly – Arcade Watch Game

Fanouškům aut, motosportu a závodních her by určitě neměla uniknout sleva na Driftly – Arcade Watch Game, kterou si dnes můžete stáhnout zcela zdarma. Zhostíte se totiž role řidiče vozidla a vaším úkolem bude co možná nejdéle driftovat na dané trase, aniž byste z ní sjeli.

Addition Problems : Ibbleobble

Aplikace Addition Problems : Ibbleobble cílí primárně na rodiče s menšími dětmi předškolního věku, případně na čerstvé školáky. Tento nástroj totiž hravou formou učí a vysvětluje principy sčítání, což může právě dítěti značně pomoct a usnadnit mu učení matematiky.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více