Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Agent A: A puzzle in disguise

Hra Agent A: A puzzle in disguise cílí především na všechny milovníky tajuplných her, které jsou plné akce, rozhodování, hádanek a dalších. V této hře se totiž zhostíte role špiona. Nepřátelská agentka ze znepřátelené organizace ale cílí na vaše kolegy, a proto ji budete muset vystopovat a eliminovat.

The Robot Factory by Tinybop

Hra The Robot Factory by Tinybop je primárně určena pro rodiče s menšími dětmi, ale rozhodně si ji mohou vychutnat i ostatní. V této edukativní hře se vrhnete na navrhování a skládání chytrých robotů, které budete muset vzápětí otestovat. Ve výsledku si tak můžete vytvořit svou vlastní sbírku těchto exemplářů.

Star Walk Kids: Astronomy Game

Aplikace Star Walk Kids: Astronomy Game taktéž plní edukativní účel a je opět určena pro rodiče s dětmi. Tento nástroj totiž děti učí elementární záležitosti a to poměrně hravou formou, díky čemuž si dokáže udržet jejich pozornost. Jak aplikace vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více