Zavřít reklamu

Smash Puck, Sprocket a LocalCast for Chromecast. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Smash Puck

Jestliže se považujete za fanoušky her jako kulečník, pinball, curling a podobných, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Smash Puck. Tato hra totiž parádně kombinuje zmiňované hry a nabídne vám 120 úrovní v 10 rozdílných světech. Jak titul vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Sprocket

Pokud hledáte nějakou jednoduchou hru, která by vás dokázala zabavit při dlouhých večerech, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Sprocket. V této hře budete ovládat maličkou kuličku, se kterou se musíte dostat co možná nejdále do středu. Přecházet ale můžete pouze z objektu do objektu. Pokud z něj vypadnete, hra pro vás končí.

LocalCast for Chromecast

S pomocí aplikace LocalCast for Chromecast můžete velice jednoduše vysílat multimediální obsah z vašeho iPhonu či iPadu do vaší Apple TV. Tento nástroj vám ale také zpřístupní například protokol DLNA, který slouží právě pro vysílání obsahu, a dokáže komunikovat s Chromecastem.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více