Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Smash Puck

Jestliže se považujete za fanoušky her jako kulečník, pinball, curling a podobných, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Smash Puck. Tato hra totiž parádně kombinuje zmiňované hry a nabídne vám 120 úrovní v 10 rozdílných světech. Jak titul vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Reigns: Her Majesty

Pokud hledáte spíše nějakou oddechovou a relaxační hru, tak by vás mohl zaujmout titul Reigns: Her Majesty. Jedná se o parádní karetní hru v období osvícenství, kdy různé konspirační teorie odsuzují samotnou královnu. V této hře budete muset dělat různá rozhodnutí, kterými ovlivníte následující průběh.

Mindkeeper : The Lurking Fear

Ačkoliv Halloween proběhl již v sobotu, rozhodně si zde nesmíme zapomenout uvést strašidelnou hru Mindkeeper : The Lurking Fear. V tomto titulu se zhostíte role vyšetřovatele jménem H. Joyce, který se vydává na průzkum do tajuplných bažin. Problém však nastane v momentě, kdy potkáte krvelačné zmutované bestie, jenž nejsou z tohoto světa.

Témata: , ,
.