Zavřít reklamu

FSXFollow, File Explorer for Mac a Platypus: Fairy tales for kids. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

FSXFollow

Vlastníte kvalitní letecký simulátor Microsoft Flight Simulator X a rádi byste zážitek z této hry přenesli i na vaši jablečnou televizi? V takovém případě byste se přinejmenším měli podívat na FSXFollow. S pomocí této aplikace si tento herní zážitek můžete přenést i na váš iPhone, iPad i Apple TV.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci FSXFollow stáhnete kliknutím zde


File Explorer for Mac

Stažením aplikace File Explorer for Mac získáte parádní nástroj, s jehož pomocí dokážete v okamžiku propojit váš iPhone, iPad či třeba Apple TV s jablečným počítačem. Díky tomu si můžete například přímo v televizi procházet soubory uložené na vašem Macu a případně je rovnou přehrát.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci File Explorer for Mac stáhnete kliknutím zde


Platypus: Fairy tales for kids

Jestliže se aktuálně koukáte po nějaké vhodné aplikaci pro dítě, možná by vás mohl zaujmout program Platypus: Fairy tales for kids. Tato parádní hra totiž vypráví interaktivní příběh o tom, jak je pro nás důležité přátelství a podobě. Titul je každopádně v angličtině, a proto je nutná přítomnost starší osoby.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Platypus: Fairy tales for kids stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více