Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Remote Drive for Mac – Pro

S pomocí aplikace Remote Drive for Mac – Pro dokážete perfektně propojit jablečnou televizi s vaším Macem. Díky tomu můžete v rámci aplikace prohlížet multimediální obsah, který máte uložený na disku, a případně jej rovnou spustit. Nadále už nemusíte ztrácet čas zapínáním zrcadlení či odesíláním, ale můžete příslušené soubory najít přímo v této aplikaci.

Breadhead Game

Pokud se řadíte mezi milovníky karetních her, určitě byste se přinejmenším měli podívat na titul Breadhead Game. Tato hra je založena na karetní hře Palace, kde je vaším cílem se zbavit všech vašich karet. Velice důležité pro vás bude, abyste nad vašimi tahy pořádně přemýšleli a překonali tak vaše protivníky.

Breadhead Game
Zdroj: apps.apple.com

Buddy & Me: Dream Edition

Ve hře Buddy & Me: Dream Edition se vydáte na skutečně zajímavou cestu a konkrétně se podíváte do tajuplné říše snů. Tato hra vypráví příběh mladého kluka a jeho magického přítele, kteří spolu brázdí snovou říší a sbírají jednotlivé hvězdičky. Vaším úkolem bude posbírat co nejvíce zmiňovaných hvězdiček a užít si parádní dobrodružství.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více