Zavřít reklamu

Phrase Party, Oceanhorn a Platypus: Fairy tales for kids. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Phrase Party

Jestliže hledáte nějakou zábavnou aplikaci, která by se dokázala postarat o zahnání nudy a zabavit celou rodinu či skupinu přátel, zbystřete. Ve hře Phrase Party totiž budete muset úspěšně uhádnout frázi, a to ještě předtím, než zazní bzučák signalizující konec časového limitu. Titul si navíc můžete zahrát i s přáteli online, díky speciálně upravenému módu, kdy se spojíte například skrze Skype, FaceTime a podobně.

Oceanhorn

Pokud se řadíte mezi milovníky RPG adventur s parádním příběhem, tak by vám rozhodně neměla uniknout dnešní akce na aplikaci Oceanhorn. V této hře se spolu s vaším hrdinou octnete v situaci, kdy váš otec zmizel a zanechal po sobě pouze dopis. Přesně proto budete muset následovat informace z jeho deníku a vydat se na nezapomenutelné dobrodružství, při kterém odhalíte řadu tajemství.

Platypus: Fairy tales for kids

Hledáte nějakou vhodnou aplikaci pro dítě? V takovém případě by vás mohl zaujmout program Platypus: Fairy tales for kids. Tato parádní hra totiž vypráví interaktivní příběh o tom, jak je pro nás důležité přátelství a podobě. Titul je každopádně v angličtině, a proto je nutná přítomnost starší osoby.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více