Zavřít reklamu

Dark Wave, Platypus: Fairy tales for kids a Ordesa – the interactive movie. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Dark Wave

Po delší době opět do akce dorazila oblíbená hra Dark Wave, kterou si nyní můžete pořídit ještě levněji než posledně. V této hře na vás konkrétně čeká pět odlišných kapitol s rovnou padesáti postupně ztěžujícími úrovněmi, kdy budete ovládat malou kuličku. Vaším úkolem přitom bude, abyste postupovali po dráze a čelili nejrůznějším překážkám a nepřátelům.

Platypus: Fairy tales for kids

Jestliže se aktuálně koukáte po nějaké vhodné aplikaci pro dítě, možná by vás mohl zaujmout program Platypus: Fairy tales for kids. Tato parádní hra totiž vypráví interaktivní příběh o tom, jak je pro nás důležité přátelství a podobě. Titul je každopádně v angličtině, a proto je nutná přítomnost starší osoby.

Ordesa – the interactive movie

Zakoupením aplikace Ordesa – the interactive movie, jak už samotný název napovídá, si přijdete na parádní hru, která funguje jakožto interaktivní film. Celý příběh se přitom točí kolem dívky jménem Lisa, která se po dvou letech rozhodla vrátit domů. Její shledání s otcem ale velice rychle naruší neznámá entita, pravděpodobně duch. Vy se proto vydáte tuto záležitost prozkoumat, kdy dorazíte až do tajuplné a prokleté chaty uprostřed hlubokého lesa, kde budete muset vyřešit řadu záhad. Mějte ale na paměti, že veškerá vaše rozhodnutí ovlivňují nadcházející vývoj příběhu.

.