Zavřít reklamu

Le Parker Extraordinaire, Breadhead Game a LocalCast for Chromecast. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Le Parker Extraordinaire

V akční adventuře Le Parker Extraordinaire se chopíte role takzvaného zástupce šéfkuchaře jménem Le Parker a vaší specialitou budou cukrové pusinky. Problém ale nastane v momentě, kdy váš recept, neboli vaše rodinné tajemství, ukradnou. Na cestě za jeho nalezením narazíte na řadu problémů a možná také zachráníte princeznu.

Breadhead Game

Jestliže hledáte nějakou jednoduchou karetní hru, kterou byste si mohli užít i na vaší jablečné televizi, zbystřete. Sáhnout totiž můžete po hře Breadhead Game, která je založena na principech karetní hry Palace. V této hře se utkáte s dvěma protivníky (ovládaní počítačem) a vítězem se stává ten, kdo se jako první zbaví všech karet.

Breadhead Game
Zdroj: App Store

LocalCast for Chromecast

Máte v domácnosti produkty nejrůznějších značek a rádi byste je svým způsoben sjednotili? S tímto si dokáže vcelku spolehlivě poradit praktická aplikace LocalCast for Chromecast, s jejíž pomocí můžete vysílat multimediální obsah do Chromecastu od Googlu či do Apple TV.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více