Zavřít reklamu

Le Parker Extraordinaire, Couch to Fit a Hack RUN. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Le Parker Extraordinaire

V akční adventuře Le Parker Extraordinaire se chopíte role takzvaného zástupce šéfkuchaře jménem Le Parker a vaší specialitou budou cukrové pusinky. Problém ale nastane v momentě, kdy váš recept, neboli vaše rodinné tajemství, ukradnou. Na cestě za jeho nalezením narazíte na řadu problémů a možná také zachráníte princeznu.

Couch to Fit

Jak již samotný název napovídá, aplikace Couch to Fit vás provede od gauče až k vaší vysněné postavě. Aplikace nabízí řadu perfektních sedmiminutových cvičení, pomocí kterých můžete každý den procvičit jinou část těla. Couch to Fit je dnes navíc zcela zdarma a rozhodně stojí za vyzkoušení.

Hack RUN

Ve hře Hack RUN se zhostíte role profesionálního hackera, který se musí dostat k datům znepřátelené organizace. Pokud si pamatujete na starší operační systémy jako DOS či UNIX, tak si tuto hru parádně užijete. Samotné hackování totiž probíhá za pomocí příkazů ze zmiňovaných systémů, kdy se postupným následováním stop a indicií dostanete k zajímavým informacím.

Témata: , , , ,
.