Zavřít reklamu

Le Parker Extraordinaire, Dead Cells a Wanderlust: Transsiberian. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Le Parker Extraordinaire

Ve hře Le Parker Extraordinaire se zhostíte role zástupce šéfkuchaře, přičemž jste sami vyhlášení svými proslulými sněhovými pusinkami. Problém ale nastane v momentě, kdy vám někdo ukradne váš rodinný recept. Proto se vydáte na zajímavou výpravou, kdy se budete snažit recept získat zpátky, přičemž narazíte na řadu různých překvapení.

Dead Cells

Řadíte se mezi milovníky akčních RPG titulů? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout Dead Cells. V této hře budete hrát za alchymistu, kterému se nepodařil jeho experiment. Kvůli tomu však zjistíte, že smrt není koncem a ocitnete se ve velice zajímavém prostředí. Zvládnete si poradit s různými nepřáteli a odhalit sérii tajemství?

Wanderlust: Transsiberian

V letošním roce nás bohužel sužuje globální pandemie onemocnění COVID-19, kvůli čemuž došlo k různým omezením včetně cestování. Stažením aplikace Wanderlust: Transsiberian ale získáte parádní nástroj, který vás vezme na cesty i z vašeho obýváku. Ve hře se podíváte na 9289 kilometrů dlouhou cestu po Rusku, konkrétně tedy z Moskvy do Vladivostoku. Rozhodně to stojí za to.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více