Zavřít reklamu

LocalCast for Chromecast, Chroma Key – Green Screen a Team Battle. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

LocalCast for Chromecast

Jak už samotný název napovídá, aplikace LocalCast for Chromecast cílí na všechny, kteří vlastní i Chromecast. S pomocí tohoto nástroje totiž můžete z iPhonu, iPadu a také z Apple TV vysílat multimediální obsah. K tomu budete mít k dispozici například protokol DLNA.

Chroma Key – Green Screen

Řadíte se mezi tvůrce obsahu? Pokud ano, mohla by vám přijít vhod aplikace Chroma Key – Green Screen, která vám z části dokáže nahradit takzvaný „green screen“ neboli zelené plátno. Díky tomu můžete z vaší Apple TV udělat zelenou plochu a následně v postprodukci prostor vyklíčovat a doslova čímkoliv jej nahradit.

Team Battle

Stažením aplikace Team Battle získáte parádní hru pro více hráčů, ve které připravíte libovolný kvíz, na který budou hráči následně odpovídat. Každý přitom může hrát ze svého iPhonu, přičemž hra na Apple TV poslouží jakožto jakýsi správce či server, na který se následně všichni připojí.

Team Battle
Zdroj: apps.apple.com

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více