Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Breadhead Game

Jestliže hledáte nějakou jednoduchou karetní hru, kterou byste si mohli užít i na vaší jablečné televizi, zbystřete. Sáhnout totiž můžete po hře Breadhead Game, která je založena na principech karetní hry Palace. V této hře se utkáte s dvěma protivníky (ovládaní počítačem) a vítězem se stává ten, kdo se jako první zbaví všech karet.

Breadhead Game
Zdroj: App Store

Hidden Folks

Zakoupením aplikace Hidden Folks získáte parádní hru, která vám poskytne hodiny zábavy například při večerním oddechovém hraní. V tomto titulu se před vámi totiž ocitne kreslená plocha, kdy vaším úkolem bude, abyste našli všechny připravené postavičky.

Hi Nano

Aplikace Hi Nano cílí především na rodiče s menšími dětmi, kteří by své ratolesti rádi zasvětili do světa vědy a poskytli jim řadu cenných informací. S pomocí tohoto nástroje totiž můžete velice jednoduše učit děti o vědě. Hi Nano je samozřejmě kompletně v angličtině, a proto je nutná asistence rodiče či starší osoby.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více