Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

File Explorer for Mac

Stažením aplikace File Explorer for Mac získáte parádní nástroj, s jehož pomocí dokážete v okamžiku propojit váš iPhone, iPad či třeba Apple TV s jablečným počítačem. Díky tomu si můžete například přímo v televizi procházet soubory uložené na vašem Macu a případně je rovnou přehrát.

  • Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

To the Moon

Řadíte se mezi fanoušky propracovaných RPG adventur? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout úžasnou hru To the Moon. V té se totiž doslova ponoříte do velice zajímavého příběhu, kde budete hrát za dva doktory, kteří cestují zpět v čase v myšlenkách umírajícího muže, aby splnili jeho poslední přání.

  • Původní cena: 129 Kč (49 Kč)

She Sees Red Interactive Movie

V dnešní době se stále větší popularitě těší takzvané interaktivní filmy, které působí jako hra. V takovýchto titulech totiž ovládáte chování postav ve zmiňovaném filmu, podle čehož ovlivňujete další vývoj samotného příběhu a samozřejmě i závěr. Přesně tohle vám dokáže nabídnout i She Sees Red Interactive Movie, kde se zhostíte role detektiva a vydáte se na vyřešení velice zvláštní záhady.

  • Původní cena: 79 Kč (25 Kč)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.