Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Real Kick Soccer

Co takhle vyzvat někoho z vašich přátel a zahrát si proti sobě penalty či přímé kopy? Přesně o tomto je hra Real Kick Soccer, ve které se můžete utkat buďto s počítačem, nebo můžete poměřit své síly s přáteli. Jak Real Kick Soccer vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Phantom P.I.

Co takhle se vydat na parádní cestu za dobrodružstvím? V takovém případě byste neměli minout hru Phanotm P.I., ve které se utkáte s nebezpečím v podobě různých strašidel. Pouze vy v roli Phantoma PI můžete zachránit celou situaci a a navrátit mír nemrtvé hvězdě, která se rozhodla strašit ostatní.

Le Parker Extraordinaire

V platformové hře Le Parker Extraordinaire se ocitnete v roli zástupce šéfkuchaře vyhlášené restaurace, který umí péct ty nejlepší sněhové pusinky. Problém ale nastane v době, kdy přijdete o váš jediný klenot – samotný recept. Abyste jej získali zpátky, budete se muset vydat na nepopsatelné dobrodružství, ve kterém na vás bude čekat plno záhad a navíc zachráníte princeznu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více