Zavřít reklamu

Absolute Drift, The Bug Butcher a Chameleon Run. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Absolute Drift

Hra Absolute Drift potěší především milovníky parádních závodních simulací, ve kterých usednete za volant automobilu a vydáte se vstříc dobrodružství. Vaším hlavním úkolem bude doslova ovládnout samotné umění jízdy a co možná nejlépe projíždět připravené mapy.

The Bug Butcher

Jestliže vás ale spíše baví akční hry, které jsou plné chaosu a střílení, zbystřete. V rámci dnešní akce je totiž za zvýhodněnou cenu k dostání aplikace The Bug Butcher. V tomto 2D titulu se utkáte s notnou dávkou nejrůznějších nepřátel, se kterými si budete muset nejrůznějšími způsoby poradit a přežít.

Chameleon Run

Dnešní článek si završíme parádní hrou Chameleon Run, ve které na vás čeká skutečně zajímavý svět s nejrůznějšími překážkami a výzvami. Vy se přitom ocitnete v roli běžce, kdy budete muset přeskakovat z objektu na objekt. Nebude to ale tak jednoduché. Přitom si totiž musíte dát pozor na to, abyste vždy změnili svou barvu na takovou, kterou má i objekt, na který dopadáte.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více