Zavřít reklamu

Hyperforma, Absolute Drift a 7 Minute TV Workout. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hyperforma

Pokud se považujete za milovníka kvalitních adventur, ve kterých na vás čeká báječný příběh, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní akci na titul Hyperforma. V této hře se přesunete o 256 let do budoucnosti, kde se již nenachází žádná civilizace, ale alespoň za sebou zanechala prastarou síť. Vaším úkolem bude síť prozkoumat a odhalit tak řadu tajemství.

Absolute Drift

Hra Absolute Drift potěší především milovníky parádních závodních simulací, ve kterých usednete za volant automobilu a vydáte se vstříc dobrodružství. Vaším hlavním úkolem bude doslova ovládnout samotné umění jízdy a co možná nejlépe projíždět připravené mapy.

7 Minute TV Workout

V dnešní době spousta lidí zapomíná na takzvaný pravidelní pohyb. K tomu ani nepřispěla současná situace, kdy bychom se měli co možná nejvíce zdržovat doma a vyhýbat se sociální interakci. Tento problém naštěstí vcelku elegantně řeší aplikace 7 Minute TV Workout, která vám nabídne řadu parádních sedmiminutových cvičení, které si můžete vychutnat rovnou z vašeho obýváku.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více