Zavřít reklamu

Breadhead Game, Vectronom a Platypus: Fairy tales for kids. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Breadhead Game

Fanouškům karetních her by rozhodně neměla uniknout aktuální akce na zajímavou hru Breadhead Game, ve které se utkáte se třemi protivníky, které ovládá přímo „počítač.“ Cílem hry je, abyste se jako první zbavili všech karet, čímž se stáváte vítězem. Přesně proto si budete muset promyslet vaši strategii. Nemusíte ale mít strach, veškerá pravidla pochopíte takřka okamžitě.

Breadhead Game
Zdroj: apps.apple.com

Vectronom

Co když vás karty tolik neberou a spíše preferujete logické hry, které jsou navíc obohaceny o kvalitní soundtrack? V takovém případě byste rozhodně neměli přehlédnout aktuálně probíhající akci na titul Vectronom. V této hře se budete pohybovat v rytmu hrající hudby a vaším úkolem bude úspěšně projít všechny úrovně.

Platypus: Fairy tales for kids

Pokud se nyní koukáte po vhodné aplikaci pro dítě, možná by vás mohl zaujmout program Platypus: Fairy tales for kids. Tato parádní hra totiž vypráví zajímavý interaktivní příběh o důležitosti přátelství v našich životech. Titul je každopádně v angličtině, a proto je nutná přítomnost starší osoby.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více