Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Table Top Racing: World Tour

Jak již samotný název napovídá, hra Table Top Racing: World Tour vás posadí do „kokpitu“ závodního vozidla a vy se tak zhostíte role profesionálního závodníka. Ve hře na vás čeká více než 30 parádních tras a přes 180 speciálních příležitostí, při kterých si můžete vydobýt svou slávu.

Leo’s Fortune

Řadíte se mezi fanoušky takzvaných platformových adventur? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste neměli přehlédnout titul Leo’s Fortune. V této hře budete hrát za „chlupatou kouli,“ která pronásleduje tajemného zloděje. Ten vás totiž okradl o všechno vaše zlato a vy musíte vynaložit všechny své síly pro jeho dopadení.

Asymmetric

Zakoupením aplikace Asymmetric získáte parádní logickou hru pro váš iPhone a Apple TV, která perfektně procvičí vaše přemýšlení. Budete totiž hrát za dvě postavičky, které byly uvězněny na zvláštních místech a kompletně rozděleny. Vaším úkolem bude, abyste dokázali postavičky sjednotit a uspěli tak ve více než šedesáti úrovních.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více