Zavřít reklamu

Trance X, Mysteries of Fractal a CalcFast. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Trance X

Pamatujete si ještě na starou ikonickou hru, ve které jste museli stavět co možná nejvyšší věž, kdy jste padající bloky museli umístit co nejpřesněji? Přesně tohle si můžete užít i na vašich jablečných hodinkách s pomocí hry Trance X, která funguje prakticky stejně, ale nabízí trošku odlišný design.

Mysteries of Fractal

Slyšeli jste někdy už o fraktálním umění a našli jste v něm zalíbení? Jedná se formu algoritmického umění, které je tvořeno výpočtem fraktálů. Zakoupením aplikace Mysteries of Fractal získáte parádní nástroj, který vám bude ukazovat různé obrazce, které si můžete zvětšit mnohdy až 20 tisíc krát.

CalcFast

Jestliže pro své jablečné hodinky sháníte nějakou spolehlivou kalkulačku, určitě byste se měli podívat na aplikaci CalcFast. Jedná se totiž o vcelku rychlý a spolehlivý kalkulátor, který se dokáže postarat o spolehlivé výpočty.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více