Zavřít reklamu

Spaceholes – Arcade Watch Game, Driftly – Arcade Watch Game a Missile in a Watch. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Spaceholes – Arcade Watch Game

Určitě jste se již někdy ocitli v situaci, kdy jste se skutečně nudili, ale zrovna jste se nemohli nijak zabavit například pomocí vašeho telefonu. S tímto problémem by vám mohla pomoci hra Spaceholes – Arcade Watch Game. V této hře se zhostíte role pilota vesmírné lodi a vydáte se na cestu časoprostorem. Na té ale na vás čeká řada nepřátel, se kterými se budete muset patřičně vypořádat.

Driftly – Arcade Watch Game

Fanoušky závodních her a aut by mohla potěšit akce na aplikaci Driftly – Arcade Watch Game, která je k dostání zcela zdarma. V tomto titulu se ujmete role řidiče vozidla, přičemž vaším úkolem bude bokem projíždět ty nejrůznější trasy. Vaším úkolem přitom je, abyste z trasy nevyjeli.

Missile in a Watch

Dnešní článek si zakončíme další povedenou hrou, která je znovu k dostání zcela zdarma. Řeč je přitom o Missile in a Watch, ve které budete muset čelit notné dávce útoků. Sami přitom budete zastávat roli pilota letounu a vaším úkolem je, abyste dokázali co možná nejdéle přežít, vyhýbali se raketám a zajistili, že budou místo do vás narážet vzájemně do sebe.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více