Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Notebooks: Write and Organize

Zakoupením aplikace Notebooks: Write and Organize získáte praktický a komplexní nástroj, který slouží pro zapisování různých poznámek, dokumentů a zároveň funguje i jako správce úkolů a jejich organizátor. Všechna data se samozřejmě automaticky synchronizují napříč vašimi Apple produkty, díky čemuž k nim máte přístup odkudkoliv.

SFRef Soccer Referee Watch

Jestliže se řadíte mezi milovníky fotbalu a jednou za čas si jdete zahrát s přáteli, nebo dokonce se věnujete roli rozhodčího, tak by ve vašich hodinkách rozhodně neměla chybět aplikace SFRef Soccer Referee Watch. S pomocí tohoto nástroje můžete perfektně mapovat celou situaci na hřišti, udržovat informace o gólech, kartách a v závěru navíc získáte z GPS vlastní mapu pohybu.

TomoNow

Potřebujete se určitým způsobem donutit k práci a být tak o poznání produktivnější? S tímto problémem vám dokáže hravě pomoci aplikace TomoNow, která funguje v podobě časovače. Jakmile se totiž vrhnete do nějakého úkolu, spustíte časovač a po celou dobu se bez prokrastinace budete věnovat práci.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více