Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

HRV Tracker for Watch

Napadlo vás někdy, že byste si začali monitorovat, pod jak velkým stresem se zrovna nacházíte? A věděli jste, že vám k tomu stačí pouhé Apple Watch v kombinaci s aplikací HRV Tracker for Watch? Tento nástroj dokáže spolehlivě monitorovat variabilitu srdečního tepu a poskytnout vám tak řadu cenných informací.

Arcade Watch Games

Hledáte nějaký efektivní způsob, kterým byste se dokázali zabavit i na dlouhé hodinky? V takovém případě by vás mohla zaujmout kolekce skvělých arkádových her s názvem Arcade Watch Games. Stažením této aplikace získáte hned několik parádních miniher pro vaše Apple Watch či iPhone.

thankful

Stažením aplikace thankful získáte skvělý nástroj, který vám otevře dveře do celé komunity uživatelů. V rámci tohoto nástroje si totiž budete značit každý moment, za který jste vděční. Čeká zde na vás také řada inspiračních a motivačních vět, jež vám pomohou na vaší cestě za úspěchem.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více