Zavřít reklamu

Applu se nechtěně podařilo způsobit únik několik nových komplikací pro ciferníky Infograph, který najdeme na Apple Watch Series 4. Komplikace by mohly být součástí připravované aktualizace operačního systému watchOS, v aktuálním watchOS 5.1.1 zatím nejsou aktivní.

Součástí nových komplikací od Applu jsou položky Home, Mail, Mapy, Zprávy, News, Telefon a Remote, komplikace se po oficiálním vydání stanou součástí ciferníků Infograph a Infograph Modular pro Apple Watch Series 4. Uživatelé, kteří mají na svém iPhonu nainstalovaný iOS 12.1.1 a na Apple Watch watchOS 5.1.1, mohou na náhledy komplikací narazit při prohlížení galerie ciferníků v aplikaci Watch. Komplikace ale zatím nelze nastavit.

Funkčnost komplikací tedy zůstává až do jejich finálního spuštění tajemstvím. Lze ale předpokládat, že většina ikonek poslouží jako jednoduché zkratky k odpovídajícím watchOS aplikacím a nebude uživatelům předkládat podrobné informace tak, jako je tomu u komplikací počasí nebo stav baterie. Komplikace News by nicméně mohla zobrazovat aktuální novinové titulky.

Prvními uživateli, kteří by si nové komplikace mohli vyzkoušet na vlastní kůži, budou majitelé operačních systémů ve vývojářské betaverzi, příčemž aktualizace by mohla přijít co nevidět. Kompatibilní komplikace pro nový ciferník Infograph byly něčím, po čem majitelé nových Apple Watch Series 4 volali od samého počátku.

new-apple-watch-complications

Zdroj: 9to5Mac

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.