Zavřít reklamu

Geofency Time Tracking, Pulse 24 a SFRef Soccer Referee Watch. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Geofency Time Tracking

Napadlo vás někdy, kolik času jste například strávili v práci ve vaší kanceláři, doma, v posilovně, na chatě a podobně? Odpověď na tuto otázku vám dokáže nesmírně jednoduše poskytnout aplikace Geofency Time Tracking, jež s pomocí GPS automaticky monitoruje vaši polohu a na základě těchto dat vám vytvoří perfektní přehledy.

Pulse 24

Jablečné hodinky se pyšní senzorem pro snímání tepové frekvence svého uživatele. Jestliže hledáte nějaký kvalitní program pro monitorování zmiňovaného tepu, tak by vás mohla zaujmout aplikace Pulse 24. Ta všechna data navíc přenáší do nativního Zdraví, díky čemuž získáte detailní pohled na vývoj tepové frekvence během jednoho dne.

SFRef Soccer Referee Watch

Jestliže se řadíte mezi milovníky fotbalu a čas od času si s vašimi přáteli zahrajete přátelský zápas, nebo dokonce zastáváte roli rozhodčího, tak by se vám mohla náramně hodit aplikace SFRef Soccer Referee Watch. Tento program na Apple Watch dokonce funguje nezávisle a dokáže si poradit s hlídáním času, počítáním skóre, se zapisováním udělených karet a podobně. Zároveň díky GPS vám po zápase zobrazí mapu pohybu vás jakožto rozhodčího.

.