Zavřít reklamu

Pin365 – Your travel planner, TimeTrack for Freelancers a Geofency | Time Tracking. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Pin365 – Your travel planner

Pokud se častokrát vydáváte na různé výlety s vašimi přáteli, určitě by nebylo na škodu si do vašich Apple Watch stáhnout aplikaci Pin365 – Your traver planner. V rámci této aplikace si totiž můžete „připíchnout“ virtuální špendlíčky do mapy a následně se podle nich orientovat.

TimeTrack for Freelancers

Jak už samotný název tohoto programu napovídá, aplikace TimeTrack for Freelancers je určen pro takzvané freelancery neboli lidi pracující na volné noze. Nástroj vám konkrétně dokáže pomoci s měřením času, kdy například přesně zjistí, kolik hodin jste strávili nad daným projektem. Vše samozřejmě přehledně ukládá a vám se nestane, že by vám v zakázkách/projektech nevznikl chaos.

Geofency | Time Tracking

Napadlo vás někdy, kolik času trávíte například v práci, doma, či na jiných místech? S tímto vám dokáže parádně pomoci aplikace Geofency | Time Tracking, která dokáže měřit čas, jaký strávíte na dané poloze. K tomu samozřejmě používá GPS a následně vám přehledně zobrazí, kde jste jak dlouho byli.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.