Zavřít reklamu

Photo Eraser, ImageViewer: Video Player and Photo Image Viewer, Outlinely – Outline & notes, Animated Wallpapers a SUPERHOT. To jsou 4 aplikace + 1 hra na macOS, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Nabídka je časově omezená a v době psaní článku byla ještě aktivní. Za případnou změnu ceny redakce nijak neručí.

Photo Eraser

I tu sebelepší fotografii dokáže v poslední vteřině zkazit nějaký nevyžádaný objekt. Ten naštěstí můžete hravě odstranit pomocí retuše. S tím si poradí i aplikace Photo Eraser, ve kterém vám jen stačí zvolit, co si ze snímku přejete odebrat a o zbytek se postará nástroj za vás.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Photo Eraser stáhnete kliknutím zde


ImageViewer: Video Player and Photo Image Viewer

Jak již samotný název napovídá, aplikace ImageViewer: Video Player and Photo Image Viewer slouží jakožto multimediální přehrávač a nástroj pro prohlížení obrázků. Program si poradí s prakticky všemi dnes nejpoužívanějšími formáty a nabízí poměrně jednoduché uživatelské prostředí.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci ImageViewer: Video Player and Photo Viewer  stáhnete zde


Outlinely – Outline & notes

Jestliže hledáte povedený nástroj, který se stane vaším nerozlučným parťákem pro zapisování nejrůznějších poznámek, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci Outlinely – Outline & notes. S pomocí tohoto programu totiž jednotlivé poznámky můžete perfektně kategorizovat, mít nad nimi skvělý přehled a v řádu sekund mezi nimi vyhledávat.

  • Původní cena: 1 050 Kč
  • Aktuální cena: 779 Kč

Aplikaci Outlinely – Outline & notes stáhnete kliknutím zde


Animated Wallpapers

Již několikrát bylo prokázáno, že takzvané animované tapety dokážou být značně uklidňující. V rámci aktuální slevy si navíc můžete přijít na aplikaci Animated Wallpapers, která vám tyto živé tapety zpřístupní. Konkrétně nabízí 14 unikátních grafik, které zobrazují například přírodu, vesmír a řadu dalších.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Animated Wallpapers stáhnete kliknutím zde


SUPERHOT

Milovníkům akčních her by pak určitě neměla uniknout aktuální sleva na populární titul SUPERHOT. V této hře se zvláštní grafikou budete čelit hordám nepřátel, kteří budou ve značné přesile. Abyste si s nimi poradili, budete muset využít vaši superschopnost – pokud se totiž nehýbete, tak je zastavený čas. Vaším úkolem tedy bude, abyste tuto schopnost využili takovým způsobem, abyste si s přesilou poradili.

  • Původní cena: 22,99 €
  • Aktuální cena: 9,19 €

Aplikaci SUPERHOT stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více