Zavřít reklamu

Někteří lidé začínají se cvičením a zdravějším životním stylem se začátkem nového roku, jiným zase na roční době nezáleží. Ať už se řadíte do jakékoliv skupiny, můžete k upevnění nových návyků – ať už jsou jakékoliv – využít některou z aplikací v naší nabídce.

Habitica

Habitica jistě potěší všechny milovníky her. K upevnění nových návyků totiž využívá princip gamifikace, díky čemuž pro vás bude celý proces mnohem zábavnější. Aplikace má prvky zábavné RPG hry – spolu s tím, jak se vám daří plnit stanovené cíle, se vám odemyká nový obsah, schopnosti, vybavení a možnosti vylepšení. Habitica je ke stažení zdarma, její tvůrce můžete podpořit příspěvkem v podobě předplatného.

Productive – Habit Tracker

Productive – Habit Tracker je jednoduchá, snadno ovladatelná a přehledná aplikace, která vám pomůže stanovit si potřebné cíle, plnit je a sledovat váš postup. V aplikaci si můžete zadat jednotlivé úkoly na stanovený čas a aktivovat si notifikace, pro lepší motivaci vám Productive bude poskytovat zpětnou vazbu. Parametry zadaných cílů můžete snadno měnit. Aplikace je ve své základní podobě zcela zdarma, v prémiové verzi (189,- / měsíčně) získáte možnost nastavení neomezeného počtu zvyků, vylepšených notifikací nebo zobrazení statistik a trendů. Aplikace nabízí verzi pro Apple Watch.

Streaks

Aplikace Streaks se v minulosti zařadila na seznam vítězů Apple Design Award. Nabízí možnost vytvoření až dvanácti úkolů pro každý den, za sérii splněných úkolů vás odmění virtuální odměnou. Pokud je mezi vašimi návyky cvičení, můžete aplikaci Streaks propojit s nativním Zdravím ve vašem iPhonu. Streaks nabízí bohaté možnosti přizpůsobení vzhledu, zobrazení statistik a další funkce.

Simple Habit Tracker

Jak název napovídá, umožňuje aplikace Simple Habit Tracker snadnou tvorbu a sledování plnění úkolů. V aplikaci si můžete vybrat z dvou stovek přednastavených návyků, Simple Habit Tracker také nabízí možnost zúčastnit se 21-denní výzvy, nabízí možnost nastavení notifikací, sledování vašeho pokroku a rozdělení návyků do čtyř kategorií.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více